26500 SEK brutto

Od zaraz fizyczna praca Szwecja bez znajomości języka sortowanie odzieży 2020 Malmö

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Malmö
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 13 lutego 2020 04:18

Aktualna oferta fizycznej pracy w Szwecji od zaraz przy sortowaniu odzieży używanej. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Malmö z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie przez pracodawcę.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży

Miasto: Malmö, Szwecja

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 26500 SEK brutto

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • praca w sortowni odzieży używanej
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sortowanie ubrań pod kątem jakościowym

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • energiczność
  • umiejętność pracy pod presją
  • samodzielność
  • brak problemów ze zdrowiem – prosimy o nie aplikowanie osób które mają uczulenia skórne, alergie, astmę czy problemy z oczami
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę na pełny etat w systemie zmianowym
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w wynajętych mieszkaniach za 6000 SEK od pary lub 4000 SEK od osoby
  • pomoc przy formalnościach, asystowanie przy wizytach u lekarza (jeżeli będzie to konieczne)
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • bardzo dobre wynagrodzenie
  • atrakcyjne premie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy.

Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet@fastmail.se

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@fastmail.se

ID ogłoszenia: 7825e3fee918800b

2 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Szwecja bez znajomości języka sortowanie odzieży 2020 Malmö”

  1. przemekwieckowski na 14 lutego 2020 @ 09:53

    Witam para zainteresowana oferta pracy możliwość wyjazdu w każdej chwili 695 268 523

  2. Joanna1606 na 3 marca 2020 @ 09:08

    Witam szukam pracy na dłuższy okres mam 35 lat jestem dyspozycyjna