125 DKK/h +zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Danii bez znajomości języka przy sortowaniu owoców Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 maja 2019 03:29

Od zaraz propozycja podjęcia fizycznej pracy w Danii jako sortowacz owoców. Ogłoszenie z Aarhus dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy sortowaniu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz owoców

Miasto: Aarhus, Dania

Pensja: 125 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia:od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna o charakterze fizycznym
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie ręczne mycie, sortowanie i pakowanie
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • pełna samodzielność
  • punktualność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • duńską umowę o pracę
  • możliwość podnoszenia umiejętności oraz zdobycia ciekawego doświadczenia
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/31/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 5135cea70093f30e