115 DKK/h + mieszkanie

Od zaraz fizyczna praca w Danii bez znajomości języka sortowanie owoców Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 maja 2017 00:22

Firma dystrybucyjna z Aarhus zatrudni od zaraz osoby do fizycznej pracy w Danii przy sortowaniu owoców, warzyw. Praca w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz
Miejsce zatrudnienia: Aarhus, Dania
Pensja: 115 DKK na godzinę pracy
Czas trwania umowy: od maja do końca października 2017
Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca powtarzalna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się myciem oraz sortowaniem owoców oraz warzyw a także ich pakowaniem do skrzynek
  • inne zadania mogą być zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do powierzonych zadań
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • punktualność
  • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • świetne zorganizowanie
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu w komfortowych warunkach
  • zatrudnienie na czas określony od maja do końca października 2017
  • pomoc polskojęzycznego rezydenta na miejscu
  • wsparcie przy formalnościach
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane ogłoszeniem powyższym zapraszamy do wysyłania CV z aktualnymi danymi kontaktowymi.

Wiadomość należy zatytułować: Sortowanie owoców i warzyw, Aarhus

Prosimy o pilne wysyłanie aplikacji na poniżej podany adres mailowy. Liczba miejsc ograniczona.

Rekrutteringsbureau – Sol Arbejde Tilbyde
Niels Ebbesens Gade 16A, 9000 Aalborg

E-mail: Arbejdetilbyde@sol.dk

ID ogłoszenia: 3345909bf4c9335c