10,74 €/h brutto

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka dla par przy pakowaniu sera w Barneveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Opublikowany: 18 czerwca 2020 02:06

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Holandii również dla par przy pakowaniu sera. Zatrudnienie w Barneveld dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz sera

Pensja: 10,74 euro brutto na godzinę pracy

Lokalizacja: Barneveld, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce przy pakowaniu sera
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się porcjowaniem, ważeniem a także pakowaniem produktu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za naklejanie etykiet
  • ponadto, do zadań może należeć praca na hali przy większych blokach sera – o wadze 15 kg przy porcjowaniu, szlifowaniu i magazynowaniu

Wymagania:

  • przestrzeganie surowych zasad BHP
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane

Zapewniamy:

  • 40 godzin pracy w tygodniu
  • atrakcyjną stawkę godzinową
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i otrzymania awansu
  • pracę na dłużej
  • opcja wyjazdu również dla par
  • wsparcie przy zorganizowaniu płatnego zakwaterowania oraz przejazdów
  • wsparcie na miejscu
  • łatwy dostęp do portalu pracownika

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres: j.siennicki@covebo.pl

Kontakt telefoniczny, dostępny jest pod numerem: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001469-pakowanie-sera/

ID ogłoszenia: 2005ee6206f01e41