9,59/h brutto

Od zaraz Holandia praca 2018 bez znajomości języka na produkcji cukierków i ciastek Almelo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almelo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: minimum pół roku
  • Opublikowany: 5 sierpnia 2018 22:30

Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu cukierków, ciastek. Od zaraz oferta 2018 z Almelo dla osób bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Zarobki: 9,59 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na minimum 6 miesięcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Almelo, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • praca na produkcji cukierków, ciastek i posypki cukrowej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mieszanie barwników spożywczych oraz wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • prawo jazdy kat.B
  • preferowane doświadczenie w pracy na produkcji
  • dostępność od zaraz
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • raz na tydzień wypłatę pensji przelewem na konto pracownika
  • dodatek na poczet urlopu i wakacji
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • pomoc w wyrobieniu holenderskiego numeru BSN na miejscu
  • w pełni wyposażone lokum
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • holenderskie warunki zatrudnienia
  • pracodawca zapewnia internetowy profil pracownika i łatwy wgląd i pobieranie rozliczeń oraz Jaaropgaafów

Aplikacja:

Zainteresowanych, prosimy o kontakt z jednym z poniższych biur:
Lublin, ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole, ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz, ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce, ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-produkcji-ciastek-i-cukierkow-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 7315b66c788ea27d

ilość wszystkich wyświetleń: 127, dzisiaj: 2