10,53 EUR/h brutto

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy, ciastek Bunschoten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 30 maja 2019 02:51

Aktualna oferta pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie na produkcji pizzy, ciastek i zapiekanek w fabryce z Bunschoten.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Bunschoten, Holandia

Wynagrodzenie: 10,53 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • praca w fabryce zajmującej się produkcją pizzy, zapiekanek i ciastek
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości i nakładanie półproduktów na gotowe spody

Oczekiwania:

  • mile widziane aczkolwiek niewymagane doświadczenie
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy holenderskiej
  • wynagrodzenie przelewane na konto pracownika co 4 tygodnie
  • pracę w Holandii od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zakwaterowanie zapewnione zgodnie z certyfikatem SNF
  • przejazd do pracy w Holandii
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • łatwy dostęp do paska wypłat
  • możliwość pobrania zaliczki w wysokości 150 euro po pierwszym tygodniu
  • na start pracownik otrzyma pakiet startowy w wysokości 120 zł w którego skład wchodzi poszewka na pościel, słowniczek i karta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 815ced7b628e7d0

ilość wszystkich wyświetleń: 1118, dzisiaj: 1