10,79/h € brutto

Od zaraz Holandia praca bez znajomości języka na produkcji pizzy w Bunschoten 2019

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bunschoten
  • Opublikowany: 4 sierpnia 2019 19:40

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Holandii dla kandydatów bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce żywności z Bunschoten na produkcji pizzy mrożonej.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Miejsce zatrudnienia: Bunschoten, Holandia

Pensja: 10,79 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie półproduktów i nakładanie ich na gotowe blaty pizzy, zapiekanki
  • praca przy produkcji pizzy, ciastek oraz kanapek na ciepło
  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem, konieczne jest natomiast posługiwanie się językiem angielskim na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • pensję wypłacaną co 4 tygodnie na konto
  • zatrudnienie na podstawie  umowy holenderskiej
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • stały i prosty dostęp do profilu pracownika gdzie jest zestawienie przepracowanych godzin i dokumentów
  • po pierwszym tygodniu możliwość pobrania do 150 euro zaliczki
  • pakiet startowy w formie poszewki na pościel, słowniczka, i holenderskiej karty do telefonu w cenie 120 PLN

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń za pośrednictwem źródła.

źródło: www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1275&ref=

ID ogłoszenia: 435d4426acd5759

ilość wszystkich wyświetleń: 827, dzisiaj: 1