12,50 € na godz.

Od zaraz Holandia praca dla par pakowanie słodyczy bez znajomości języka w Amsterdamie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 - 8 tygodni
  • Opublikowany: 19 grudnia 2020 01:26

Z zakwaterowaniem bezpłatnym dla par pakowaczy od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie tymczasowe w Amsterdamie przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,50 € na godzinę.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4 (albo 2 pary).

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków będzie należało pakowanie promocyjnych zestawów słodyczy, gdzie zadaniem jest kompletowanie słodyczy na podstawie listy, a następnie pakowanie ich w ozdobne pudełka;
  • pracownik będzie również przygotowywał zapakowanie zestawy do magazynowania, czyli umieszczał je na paletach oraz owijał stretchem.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • możliwość podjęcia pracy na 6 – 8 tygodni;
  • chęć brania także nadgodzin.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • możliwość podjęcia wspólnej pracy dla par na jednej zmianie;
  • wsparcie przy załatwianiu spraw formalnych, a także pomoc tłumacza w razie potrzeby.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Holandii, proszone są o wysyłanie zgłoszeń na adres e-mail: pracujwholandii@net-c.nl z dopiskiem: „pakowanie słodyczy Amsterdam 2020”

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-holandii-przy-pakowaniu-slodyczy-bez-jezyka-od-zaraz-amsterdam/

ID ogłoszenia: 9045fd8b36c1d8e8