10,17 €/h brutto

Od zaraz Holandia praca na magazynie z AGD bez znajomości języka Venlo 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 kwietnia 2020 01:04

Aktualna oferta pracy w Holandii od zaraz na magazynie z art. dla domu przy zwrotach i pakowaniu towarów. Zatrudnienie w Venlo bez znajomości języka niderlandzkiego. Oczekiwana natomiast znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 10,17 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie firmy z branży budowlanej, posiadającej w swoim asortymencie meble, artykuły gospodarstwa domowego, elektronarzędzia, rzeczy do domu i ogrodu
  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę przy zwrotach, pakowaniu, wykładaniu towarów na półki itp.

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Holandii
  • prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego będzie dodatkowym atutem

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • raz na tydzień wypłacanie pensji na konto
  • wynagrodzenie zgodnie z kodeksem CAO
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • dodatek na wakacje i urlop
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w mieszkaniu wyposażonym w AGD, telewizor, internet po wi-fi,  po 2 osobowy w pokoju

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/magazynier-holandia-venlo,oferta,7459899

ID ogłoszenia: 7505ea824cfa6874