1950 € netto/mc

Od zaraz Holandia praca na produkcji kanapek bez znajomości języka Utrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Utrecht
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 listopada 2022 01:07

Propozycja rozpoczęcia od zaraz pracy w Holandii na produkcji kanapek. Zatrudnienie w Utrechcie dla pracowników produkcji bez znajomości języka niderlandzkiego. Pracodawca zapewnia stałą współpracę.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Utrecht.

Wynagrodzenie: 1950 € netto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał kanapki;
  • zadaniem będzie także przygotowywanie innych dań obiadowych.

Wymagania:

  • własny transport do pracy oraz zakwaterowanie w okolicach Utrechtu;
  • motywacja i chęci do podjęcia pracy;
  • sumienność i solidność;
  • zaangażowanie;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz na dłużej;
  • doświadczenie.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie;
  • stałą pracę;
  • 40 godzin pracy tygodniowo;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • 25 dni płatnego urlopu;
  • zwrot kosztów za dojazd do pracy;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • wynagrodzenie płatne raz na tydzień;
  • pomoc koordynatora.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail: jobs@orangejobs.nl albo prosimy zadzwonić pod numer telefonu: 0031 294 28 70 27 lub 71 716 62 37

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-kanapek-od-zaraz-fabryka-utrecht/

ID ogłoszenia: 63263779bccd2f0e

ilość wszystkich wyświetleń: 218, dzisiaj: 1