do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca na produkcji kremu bez znajomości języka Gronsveld

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gronsveld
  • Opublikowany: 28 grudnia 2015 01:48

Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz na produkcji kremu/nadzienia do wyrobów cukierniczych. Oferta z Gronsveld dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Gronsveld

Start: od zaraz

Zarobki: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Pracownik zajmować się będzie wykonywaniem prac związanych z produkcją kremów, mas oraz nadzienia do wyrobów cukierniczych. Do zadań osoby zatrudnionej będzie przynależało obsługiwanie maszyn produkcyjnych, odmierzanie składników, kontrola jakości oraz wykonywanie zadań związanych z konserwowaniem sprzętu.

Oczekiwania:

  • doświadczenie zdobyte w pracy na linii produkcyjnej
  • atutem będzie samodzielne zorganizowanie sobie zamieszkania w okolicy Gronsveld
  • zorganizowanie, pracowitość, lojalność
  • preferujemy osoby z wiedzą techniczną
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim lub niemieckim
  • mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych

Zapewniamy:

  • możliwość zorganizowania transportu do Holandii
  • atrakcyjne dodatki
  • pomoc w kwestiach urzędowych
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • uczciwe oraz stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:
sherpaforce.2193198@es-candidate.com

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/holandia-praca-na-linii-produkcyjnej-wyrobow-cukierniczych-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-gronsveld/

ID ogłoszenia: 36556802f0f5da38

ilość wszystkich wyświetleń: 964, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz Holandia praca na produkcji kremu bez znajomości języka Gronsveld”

  1. Stokrotka26 na 7 lutego 2016 @ 15:54

    Jestem zainteresowania telefon 501282158