10,61 €/h brutto

Od zaraz Holandia praca z j. angielskim przy pakowaniu batoników Leerdam 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 18 maja 2020 02:07

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Leerdam na stanowisku pakowacza. Oferta pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego przy pakowaniu batoników na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Pensja: 10,61 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca manualna przy pakowaniu batoników
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz naklejanie etykiet

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • gotowość do podjęcia pracy długotrwałej
  • dyspozycyjność od zaraz
  • czynne prawo jazdy kat.B będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu oraz zamieszkania
  • pełne wsparcie na miejscu
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • łatwy i stały dostęp do portalu pracownika
  • umowę holenderską
  • terminowe wypłacanie pensji co 4 tygodnie
  • przejazdy do pracy w Holandii
  • pełne ubezpieczenie
  • opcja pobrania zaliczki w kwocie 150 euro po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • pakiet na start o wartości 120 PLN (poszwa, karta do telefonu oraz słowniczek)

Aplikacja:
Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą, prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres:

  • szybiak@covebo.pl

Możliwy jest również kontakt telefoniczny, pod numerem: +48 77 545 75 75

źródło: www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001704-pakowanie-batonikow/

ID ogłoszenia: 1335ec05da2e095e