do uzgodnienia

Od zaraz Holandia praca z językiem angielskim na produkcji soków owocowych Ochten

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ochten
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 4 lipca 2019 01:10

Pilnie poszukujemy osób w fabryce z Ochten na produkcji soków owocowych. Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego na poziomie podstawowym.

Stanowisko: Pracownik produkcji soków owocowych

Miejsce zatrudnienia: Ochten, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pracę na produkcji firmy wytwarzającej soki
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie nakładanie nakrętek na butelki, wykładanie butelek na linię, zdejmowanie gotowego produktu z taśmy
  • inne nieskomplikowane zadania

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym lub komunikatywnym
  • gotowość do pracy również na zmianie nocnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie kontraktu holenderskiego
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Holandii
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • przejazdy do pracy
  • raz na tydzień wypłatę pensji
  • dobre zarobki
  • wsparcie rezydenta przez cały okres zatrudnienia
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii na stałe
  • dodatek za pracę w weekendy w systemie zmianowym
  • pomoc przy rozliczeniach podatkowych
  • dodatek wakacyjny 8% dochodów oraz urlopowy 10,92%

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo. W wiadomości należy załączyć aktualne CV w języku angielskim.

adres kontaktowy: rzeszow@hobij.pl dopiskiem w nagłówku: SOKI OCHTEN

źródło: http://www.praca4u.net/produkcja-oraz-dystrybucja-sokow-owocowych-ochten-id1177300.html

ID ogłoszenia: 1955d173cfbd6a73

ilość wszystkich wyświetleń: 905, dzisiaj: 1