od 196,60 NOK brutto/h

Od zaraz na magazynie odzieży praca Norwegia bez znajomości języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 18 lutego 2023 00:05

Przy zbieraniu zamówień potrzebni od zaraz magazynierzy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie 2023 we Fredrikstad bez znajomości języka na magazynie z odzieżą. Zakwaterowanie organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Fredrikstad.

Wynagrodzenie: od 196,60 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie jako pomocnik na magazynie;
  • wykonywanie zadań zlecanych na bieżąco;
  • rozładowywanie dostaw;
  • rozmieszczenie towaru na magazynie;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • sprawdzanie stanów magazynowych;
  • rozliczanie zwrotów;
  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie itp.

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu;
  • chęć pracy w systemie zmianowym;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • chęć pracy w godzinach nadliczbowych;
  • mile widziane doświadczenie;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w zespole międzynarodowych;
  • zaletą będzie znajomość języka angielskiego albo norweskiego.

Oferujemy:

  • płatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie od zaraz;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia dla najlepszych pracowników;
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie i dodatki;
  • imprezy integracyjne;
  • możliwość podjęcia stałej pracy;
  • przeszkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

www.bit.ly/norwegia-rekrutacja z zaznaczeniem opcji „Pakowanie zamówień Fredrikstad”

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-norwegia-praca-od-zaraz-na-magazynie-odziezy-we-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 59763efa579f2984