2350 € brutto/mc

Od zaraz na produkcji lamp samochodowych praca Niemcy bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: okres próbny z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 26 marca 2022 01:53

Propozycja podjęcia od zaraz pracy w Niemczech na produkcji lamp samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga bez znajomości języka. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 2350 € brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie montowanie elementów składowych;
  • praca odbywa się w szybkim tempie przy taśmie lub stołach;
  • dbanie o ciągłość produkcji, przeprowadzanie kontroli jakości oraz składanie i obsługiwanie urządzeń.

Wymagania:

  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • dokładność;
  • uczynność;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • sumienność.

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na trzy pierwsze miesiące, a potem w cenie 200 – 300 € na mc od osoby;
  • niemieckie warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość podjęcia stałej pracy.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem w języku polskim i niemieckim można kierować na adres e-mail:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Zgłoszenia grupowe prosimy wysyłać w jednej wiadomości. W aplikacji należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka oraz doświadczeniu.

Źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-na-produkcji-lamp-samochodowych-fabryka-hamburg/

ID ogłoszenia: 940623e101679dd4