10,95 € na godz.

Od zaraz na produkcji pizzy praca Holandia bez znajomości języka Beuningen 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beuningen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 stycznia 2021 02:18

Fabryka z Beuningen potrzebuje od zaraz chętnych do pracy w Holandii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej oraz pieczywa.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Beuningen.

Wynagrodzenie: 10,95 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca w piekarni;
  • pracownik będzie wykonywał zadania przy produkcji pizzy mrożonej, a także innych wyrobów;
  • zadaniem będzie układanie blaszek ciasta oraz odbieranie gotowych produktów;
  • obowiązkiem pracownika będzie pakowanie gotowych już produktów w pudełka, ważenie ich, a także przeprowadzanie kontroli jakości.

Wymagania:

  • zmotywowanie i chęci do pracy;
  • posiadanie prawa jazdy kat. B;
  • atutem będzie możliwość przyjechania własnym samochodem;
  • bez języka niderlandzkiego, ale z językiem angielskim w stopniu podstawowym.

Oferujemy:

  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • atrakcyjne warunki finansowe;
  • wypłatę raz w miesiącu;
  • stabilną pracę;
  • możliwość podjęcia pracy na dłużej;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • pracę na trzy zmiany.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: d.grzywna@pran.eu albo można zadzwonić pod numer telefonu: 0048 505 322 902

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-produkcja-pizzy-od-zaraz-fabryka-w-beuningen/

ID ogłoszenia: 83460058bd973c73