10,20 euro brutto/h

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Berlin produkcja dań gotowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 4 lipca 2016 03:59

Oferta pracy w Niemczech na produkcji dań gotowych kuchni włoskiej (pizz, makaronów). Zatrudnienie w Berlinie bez znajomości języka niemieckiego od zaraz. Pracodawca zapewnia odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 10,20 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • wspieranie prac produkcyjnych związaniem z daniami gotowymi kuchni włoskiej – makarony, pizze, calzone
  • przygotowywanie składników
  • kontrolowanie jakości produktów oraz dbanie o prawidłowość przeprowadzanych procesów
  • inne prace zlecone przez kierownika zmiany

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w dynamicznym tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy lub wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • odpowiedzialność i niezawodność
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • legalną umowę o pracę, zgodną z niemieckimi standardami
  • zarobki wypłacane w ustalonym wcześniej terminie
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wsparcie zapewnione na miejscu
  • odpłatne zamieszkanie w wynajętych kwaterach pracowniczych, koszt miesięczny to 150 euro

Aplikacja:
Zgłoszenie należy przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: podukcja-dan-gotowych-6/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-na-produkcji-dan-gotowych-berlin/

ID ogłoszenia: 3525779b063155a6

ilość wszystkich wyświetleń: 1835, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Berlin produkcja dań gotowych”

  1. Jestem zainteresowana pracą. Proszę o kontakt 609-735-421