do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Kolonia pakowanie galanterii skórzanej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 8 października 2015 03:59

Dam pracę w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza galanterii skórzanej. Zatrudnienie w Kolonii dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pakowacz

Miejsce: Kolonia

Stawka godzinowa: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Termin: praca od zaraz do 18 grudnia

Obowiązki:

  • zadania manualne polegające na pakowaniu wysokiej jakości galanterii skórzanej
  • delikatne umieszczanie produktów takich jak portfele, torebeczki, paski do materiałowych woreczków i następnie układanie ich w kartonowych pudełkach wyłożonych satyną
  • wkładanie certyfikatów autentyczności

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w określonym terminie
  • odpowiedzialność
  • ostrożność
  • dbanie o powierzone mienie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobre zorganizowanie
  • motywacja do osiągania wysokich wyników

Oferujemy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie w cenie 270 euro miesięcznie
  • zatrudnienie w związku z większym zapotrzebowaniem w okresie przedświątecznym
  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszeń zatytułowanych: „Pakowanie galanterii skórzanej, Kolonia” na adres:

Sicheres-Arbeiten@accountant.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-bez-jezyka-pakowanie-galanterii-skorzanej-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 9625615aaa9d14d2

4 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka Kolonia pakowanie galanterii skórzanej”

  1. Joanna i Krzysztof na 8 października 2015 @ 11:02

    Jesteśmy pracowita para dyspozycyjna interesuje nas przez w wszej firmie jesteś pracowita para dyspozycyjna sprawdzamy się. Pracy zespołowej jak i ninwidualnie jesteśmy dyspozycyjni pracowici możemy zacząć pracę od zaraz prosimy o kontakt +48501933587

  2. Jesteśmy zainteresowni pracą , możemy podjąć pracę od zaraz i nie jesteśmy ograniczeni czasowo .Możemy dojechać własnym autem , posiadamy prawo jazdy i wielką chęć do pracy ..prosimy o kontakt +48 534940798 lub +48 693272096 lub na maila .
    Pozdrawiamy serdecznie

  3. Jestem zainteresowana ta oferta . Mieszkam w Düsseldorf i prace moge zaczac od zaraz. Bardzo zalezy mi na tej pracy. Prosze o kontakt +49 15215159977

  4. Witam jesteśmy para ,zainteresowani współpracą od zaraz proszę o e-mail lub telefoniczny +48 739439623.Pozdrawiam Irena-Jacek