2000/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie z napojami Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2018 22:23

Oferujemy zatrudnienie w Dortmundzie na magazynie z napojami przy zbieraniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 2000 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień na palety
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za obsługę zamówień hurtowych
  • zadania wykonywane są za pomocą skanera z interfejsem w języku polskim

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • punktualność
  • zdyscyplinowanie
  • brak nałogów

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia pełne szkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 250 euro od osoby
  • dofinansowanie na rzecz kupowania tanich obiadów w kantynie zakładowej
  • pracę w systemie zmianowym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem w nagłówku: „Niemcy praca na magazynie z napojami, Dortmund/08/2018

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 4755b82cee66b25e