1950 EUR + premie + dodatki

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolad dla par Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2019 01:53

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Berlina na produkcji czekolad nadziewanych. Dla par również bez znajomości języka ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu i obsłudze maszyn.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 1950 euro brutto miesięcznie + dodatki

Liczba wakatów: 6

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy obsłudze maszyn oraz urządzeń produkcyjnych
  • udział w przygotowywaniu mieszanek smakowych do czekolad nadziewanych
  • dbanie o wysoką jakość wyrobów
  • 2 osoby będą zajmować się manualnym zdejmowaniem czekolad z linii produkcyjnej i przekładaniem ich do maszyny foliującej

Oczekiwania:

  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech o zaraz na okres 6 miesięcy
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, dostępność, zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • możliwość odbycia badań w niemieckim sanepidzie

Zapewniamy:

  • za 300 euro miesięcznie pracodawca zapewnia płatne zakwaterowanie
  • umowę na pól roku
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • zakwaterowanie zorganizowane jest w 2 osobowych pokojach – specjalnie z myślą o parach
  • wsparcie koordynatora Polaka
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną “Nr ref. pc/b/04/19” należy przesłać z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolad-berlin/

ID ogłoszenia: 9735cbd763f74547

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji czekolad dla par Berlin”

  1. Witam . Byłabym zainteresowana pracą z chłopakiem .
    Proszę o kontakt 570707583

    Pozdrawiam