€ 1840/mc brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 11 stycznia 2018 01:11

Aktualnie poszukujemy osoby na produkcję pizzy mrożonej w fabryce z Kolonii. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 1840 euro brutto miesięcznie

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań manualnych – krojenie, mycie, sortowanie, porcjowanie przy linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie również smarowanie ciasta sosami i układanie składników
  • dbanie o czystość
  • inne zadania zlecane przez managera

Oczekiwania:

  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • badania z sanepidu konieczne do pracy z produktami spożywczymi
  • możliwość wykonywania zadań monotonnych
  • pracowitość, odpowiedzialność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • sprawdzonego pracodawcę i dobre warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz
  • specjalną odzież oraz obuwie do pracy przy niskiej temperaturze
  • zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 200 euro za pokój 2 osobowy lub 300 euro za jednoosobowy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja pizzy mrożonej – 2018, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcji-pizzy-kolonia/

ID ogłoszenia: 4745a5538482fea8

ilość wszystkich wyświetleń: 1812, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji pizzy mrożonej Köln”

  1. karolina0089 na 17 stycznia 2018 @ 20:47

    jestem zainteresowana oferta

  2. ricardinio50 na 18 stycznia 2018 @ 22:39

    Witam.jestem zainteresowany pracą i wyjazdem od zaraz..proszę o pilna odpowiedź na numer 578982904,lub mailem…