10,90 euro brutto/h + mieszkanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu boczku Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Frankfurt nad Menem
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2017 04:08

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu boczku. Zatrudnienie od zaraz we Frankfurcie nad Menem przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz boczku
Rozpoczęcie: od zaraz
Wakaty: 4
Miejscowość: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Pensja: 10,90 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie boczku w zakładzie mięsnym przy taśmie produkcyjnej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości oraz pakowanie krojonego boczku zgodnie z wytycznymi

Wymagania:

  • zdolności manualne
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • ostrożność, spostrzegawczość
  • pracowitość
  • samodzielność
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne badania do pracy z żywnością wykonane w sanepidzie

Zapewniamy:

  • odzież ochronną
  • przeszkolenie z zakresu BHP
  • bezpłatne miejsce zamieszkania zapewnione na miejscu
  • ubezpieczenie NNW
  • pracę od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę, początkowo na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • szkolenie z zakresu BHP
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem: pakowanie-boczku/07/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-pakowanie-boczku-od-zaraz-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 715964df8172d09