13,50€/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych, Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ulm
  • Opublikowany: 24 sierpnia 2020 03:09

Od zaraz oferujemy zatrudnienie w fabryce kosmetyków samochodowych z Ulm. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka przy pakowaniu produktów gotowych na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane są w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • obowiązkiem pracownika będzie kontrola jakości produktu oraz jego pakowanie przy taśmie

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • pełna samodzielność
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • samodyscyplina
  • samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące zarobki
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • pomoc rezydenta Polaka
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny

Aplikacja:
Prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. CV należy przesłać na adres:

  • polnische.arbeitskrafte@worker.com dopiskiem w nagłówku: pakowanie auto-kosmetyków Ulm

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow-samochodowych-w-ulm/

ID ogłoszenia: 1945f42fc97b2fb8

ilość wszystkich wyświetleń: 2336, dzisiaj: 1