do ustalenia

Od zaraz Niemcy praca dla kobiet bez doświadczenia na produkcji Steinhein

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Steinhein
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: 30 października 2014 01:58

Firma niemiecka szuka kobiet bez doświadczenia do pracy w Niemczech na produkcji żywności wekowanej. Oferta ze Steinhein od zaraz na linii produkcyjnej słoików typu weki.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Steinhein
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Osoby zatrudnione są odpowiedzialne za kontrolowanie jakości produkowanych słoików. Pracownik dba o prawidłowy przebieg produkcyjny i zgłasza o wszystkich powstałych błędach.

Wymagania:
– posługiwanie się językiem niemieckim w stopniu podstawowym
– zatrudnienie dla kobiet
– szybkość, zręczność, spostrzegawczość
– wyjazd od zaraz
– opłacenie czynszu za mieszkanie
– doświadczenie produkcyjne będzie mile widziane
– przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:
– gwarancję dobrego zatrudnienia
– możliwość zdobycia cennego doświadczenia
– opiekę koordynatora na miejscu
– płatne miejsce zamieszkania
– wynagrodzenie wypacane w ustalonym terminie
– uzgodnienie długości trwania umowy

Aplikacja:
Chętnych zachęcamy do wysyłania CV na maila: ksurowiecki@cbsbutler.de

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-na-produkcji-spozywczej-z-podstawowym-jezykiem-od-zaraz-steinhein/

ID ogłoszenia: 5395451838b354cd