1985€ +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka przy pakowaniu kawy Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 30 marca 2020 02:04

Propozycja zatrudnienia w Kolonii dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu kawy w zestawy promocyjne. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla par z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz kawy

Miasto: Kolonia, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Wynagrodzenie: 1985 euro brutto miesięcznie

Termin: od kwietnia 2020 lub później – zależy od aktualnej sytuacji na świecie w dobie pandemii

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana praca przy pakowaniu kawy wraz z gadżetem do opakowań promocyjnych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy por presją
  • sumienność, odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dobra kondycja fizyczna
  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • uczciwe zarobki
  • legalną umowę o pracę
  • pełny etat
  • płatny urlop
  • zatrudnienie od kwietnia 2020
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym
  • niemiecką umowę próbną na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Wiadomość e-mail, zatytułowaną: „Niemcy praca pakowanie kawy, Kolonia kwiecien_20” należy przesłać z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniższy adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-niemcy-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-kawy-kolonia-2020/

ID ogłoszenia: 2725e7f41010868c