Do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca jako pracownik produkcji bez języka w Schramberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Schramberg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Opublikowany: 28 czerwca 2017 03:43

Agencja „Polvik” dla kontrahenta z Schramberg poszukuje od zaraz pracowników produkcji gotowych do podjęcia pracy w Niemczech. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka niemieckiego.

Agencja pracy Polvik Sp. z o.o. (numer w rejestrze 11310) jest częścią duńskiej firmy Plusvikar z główną siedzibą w Danii. Jesteśmy zarejestrowanym podmiotem i działamy na polskim rynku z dużym powodzeniem.
Dla swojego klienta, wiodącego w Europie producenta precyzyjnych toczonych elementów napędowych, przekładni oraz zestawów kompleksowych rozwiązań systemowych, firma Polvik Sp. z o. o. aktualnie poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI
Niemcy, Schramberg (Schwarzwald)
OBOWIĄZKI:

- praca na maszynach produkcyjnych
- pomiar części na podstawie specyfikacji przy użyciu prostych narzędzi pomiarowych
- kontrola błędów i uszkodzeń
- montaż podstawowych zespołów zgodnie ze specyfikacją
- proste prace ślusarskie (szczotkowanie, szlifowanie)
WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy na produkcji przemysłowej
- doświadczenie w pracy z obróbką metali
- doświadczenie przy obsłudze maszyn
- mile widziana znajomość języka niemieckiego
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
- zatrudnienie w oparciu o kontrakt niemiecki
- pracę na cały etat z możliwością nadgodzin (nadgodziny płatne dodatkowo)
- pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, możliwość pracy w weekendy)
- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- możliwość rozwoju i długoterminową współpracę
- pomoc w dopełnianiu formalności związanych z podjęciem pracy
- opiekę konsultanta przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia

PONADTO :

Nasi konsultanci pomogą Ci w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy oraz zapewnią opiekę przed wyjazdem oraz po podjęciu zatrudnienia.

Jeśli czujesz, że to oferta dla Ciebie, skontaktuj się bezpośrednio z konsultantem zos@polvik.com

Prosimy w CV o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami).

Kontakt:
+48 577 953 111 Karol
+48 790 807 888 Zofia

ID ogłoszenia: 31759522f330d939

ilość wszystkich wyświetleń: 86, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: polvik
  • Zarejestrowany od: 27 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez polvik

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez polvik »