od 9,49€

Od zaraz Niemcy praca przy produkcji ciastek dla par bez znajomości języka w Apolda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Apolda
  • Opublikowany: 16 września 2019 03:15

Fabryka z Apoldy poszukuje od zaraz chętnych, a także pary do podjęcia pracy w Niemczech przy produkcji ciastek. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka niemieckiego.  Zakwaterowanie zapewnione odpłatnie.

POMOCNIK PRODUKCJI
Praca także dla par – OD ZARAZ

OBOWIĄZKI:
• kontrola jakości produktów (ciastka)
• pakowanie gotowych produktów i ich układanie na paletę
• sprawdzanie dat ważności etykiet
• inne obowiązki związane z pracą przy linii produkcyjnej

WYMAGANIA:
• sumienność, dokładność, uczciwość i umiejętność pracy w zespole
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• samochód i prawo jazdy

OFERUJEMY:
• Pracę w przyjemnej atmosferze
• Niemiecką umowę o pracę
• Wynagrodzenie od 9,49 € brutto/godz.
• Dodatki za prace w nocy, w nadgodzinach oraz w niedziele
• Premier urlopowe oraz świąteczne
• Zakwaterowanie płatne 300 € za miesiąc
• 24 dni płatnego urlopu w ciągu roku
• Pełen pakiet ubezpieczenia
• Obsługę biura w języku polskim

Proszę o przesłanie swojego CV na adres email k.paszko@lpi-workservice.de

Więcej informacji pod numerem telefonu +49 36 21 73 66 336

www.lpi-workservice.de

ID ogłoszenia: 685d7bd01d1e2c5

ilość wszystkich wyświetleń: 385, dzisiaj: 1