166,40/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca bez języka dla par na magazynie spożywczym Bergen 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Opublikowany: 27 kwietnia 2020 03:04

Do hurtowni spożywczej z Bergen zatrudnimy od zaraz osoby bez znajomości języka. Norwegia praca 2020 na magazynie dla par przy zbieraniu zamówień. Zakwaterowanie odpłatne zorganizowane jest przez pracodawcę na miejscu.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie spożywczym

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa w wysokości 166,40 NOK brutto

Zakres zadań:

  • wykonywanie wszelkich zadań pomocniczych zlecanych przez kierownika zmiany
  • prace będą polegały na przyjmowaniu dostaw, rozładunku towarów, kompletowaniu i pakowaniu zamówień, przeprowadzaniu regularnych inwentaryzacji itp.

Wymagania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasy pracy
  • zdyscyplinowanie, sumienność, solidność, niezawodność
  • zaświadczenie o niekaralności
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Oferujemy:

  • norweską umowę o pracę na okres próbny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w Norwegii do podjęcia od zaraz
  • zatrudnienie na podstawie umowy norweskiej z uwzględnieniem okresu próbnego
  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc na miejscu przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione w cenie 4000 NOK od osoby lub 6000 NOK od pary miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, rekrutacja aktywna jest to końca bieżącego miesiąca. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

  • soknadansatte@eclipso.eu z dopiskiem w nagłówku: „Norwegia praca na magazynie spożywczym. Imię i nazwisko”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-dla-par-bez-jezyka-na-magazynie-zywnosci-w-bergen/

ID ogłoszenia: 4745ea5629bf4239