152,40 /h NOK + mieszkanie

Od zaraz Norwegia praca 2017 bez znajomości języka na produkcji pizzy Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 01:48

Możliwość podjęcia zatrudnienia w Bergen na produkcji pizzy. Od zaraz oferta tymczasowej pracy w Norwegii 2017 dla Polaków bez znajomości języka norweskiego. Mile widziani chętni z doświadczeniem w gastronomii lub przy produkcji spożywczej.

Stanowisko: Pracownik produkcji pizzy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Bergen, Norwegia

Zarobki: 152,40 NOK brutto na godzinę pracy

Opis zadań:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników, w tym celu osoba zatrudniona będzie przydzielona do obsługi maszyn produkcyjnych – wagi, krajalnicy, myjki
  • obowiązkiem będzie smarowanie blatów sosami oraz układanie składników

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wywiązywanie się z zadań
  • znajomość języka norweskiego nie jest wymagana
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie zdobyte w pracy na produkcji lub w gastronomii

Zapewniamy:

  • norweską umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • uniform służbowy oraz środki ochronne
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc przy sprawach formalnych
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zapewnione bezpłatne w jednoosobowych pokojach z dostępem do wspólnej łazienki oraz kuchni

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • soknadansatte_pl@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-pizzy-od-zaraz-bergen/

ID ogłoszenia: 38759f0cb54d74f8

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca 2017 bez znajomości języka na produkcji pizzy Bergen”

  1. Witam jesteśmy para z doświadczeniem gastro gotowi Do wyjazdu od razu:-) kasiagrochal@gmail.com 536-410-543 pozdrawiam Kasia