173,20 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie mrożonek Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 10 marca 2018 01:06

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii od zaraz przy pakowaniu mrożonek – owoców, warzyw i dań gotowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce ze Stavanger.

Stanowisko: pakowacz żywności

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 173,20 NOK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Stavanger, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny o zdejmowanie z taśmy produktu gotowego i pakowanie do zbiorczych pudełek
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • wykonywanie prac porządkowych
  • praca wykonywana będzie w warunkach chłodniczych

Oczekiwania:

  • mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe niskiego składowania
  • posiadanie doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub norweskiego
  • pracowitość, sumienność, zorganizowanie
  • dostępność do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę
  • uczciwego pracodawcę norweskiego
  • możliwość rozwoju
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie przy organizacji zamieszkania
  • dostęp do pakietu świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, proszone są o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na stronie:

W trakcie aplikacji, prosimy oznaczyć opcję: „Pakowanie żywności Stavanger”.

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-norwegia-od-zaraz-pakowanie-mrozonek-stavanger/

ID ogłoszenia: 9055aa058b6a8a58

10 komentarzy na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka pakowanie mrożonek Stavanger”

  1. asiuniasia123 na 9 marca 2018 @ 16:49

    Witam . Jestem zainteresowana praca wraz z moim partnerem . Jednak wcześniej proszę o informację dotyczącą zakwaterowania ponieważ w tej chwili jesteśmy w Polsce nie bardzo chcemy jechać w “ciemno ,, . Proszę o kontakt .

  2. lospiotrek na 11 marca 2018 @ 16:58

    prosze o kontakt

  3. WiktoriaSengebusch na 12 marca 2018 @ 15:22

    Prosze o kontakt pod numer +48537613230

  4. Vladimir Vrba na 13 marca 2018 @ 20:25

    Witam. Jestem zainteresowany oraca na produkcji od zaraz nr tel: 0044 7526633692

  5. kriss17021979 na 14 marca 2018 @ 08:45

    Witam jestem zainteresowany ofertą pracy proszę o kontakt mój numer to+48 694190705

  6. Przemek Juzyszyn na 18 marca 2018 @ 15:55

    witam szukam pracy od zaraz z moja narzeczona moja znajomosc jezyka angielskiego komunikatywna narzyczonej znj.a. bardzo dobra prosze o kontakt 503304474

  7. bialy555 na 19 marca 2018 @ 23:27

    kontakt 2 osoby od zaraz bialy555@op.pl

  8. Witam. Oferta nadal aktualna ? Proszę o kontakt

  9. Mariusz Duniec na 27 kwietnia 2018 @ 14:43

    Szukam pracy fizycznej bez znajomości języka