173/h brutto NOK

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka produkcja opakowań w Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 4 listopada 2019 03:43

Od zaraz zatrudnimy chętnych bez znajomości języka do pracy w Norwegii. Oferta z fabryki w Oslo na produkcji opakowań kartonowych z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Lokalizacja: Oslo, Norwegia

Pensja: 173 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie produkującym opakowania kartonowe
  • pracownik będzie się zajmował szeroko pojętą kontrolą jakości – nadzór nad procesami produkcyjnymi, zgodnością wydruków
  • obowiązkiem będzie sortowanie, sklejanie, pakowanie produktów

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • przyjazne nastawienie
  • umiejętność pracy pod presją

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o norweską umowę o pracę od zaraz
  • pomoc przy formalnościach
  • opiekę rezydenta Polaka
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji, liczne szkolenia i gwarancja rozwoju pracowniczego
  • płatne zakwaterowanie w cenie 2500 NOK miesięcznie (zakwaterowanie zapewniony na czas trwania okresu próbnego)

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

www.cognitoforms.com/OSKAS1/RekrutacjaNorwegiaPraca2019

W celu prawidłowej aplikacji, prosimy o oznaczenie stanowiska: „Produkcja opakowań Oslo”:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-opakowan-od-zaraz-oslo-2019/

ID ogłoszenia: 765dbeb1901f1dd

ilość wszystkich wyświetleń: 1385, dzisiaj: 1