169/h NOK brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Opublikowany: 2 stycznia 2020 01:59

Aktualnie poszukujemy pakowaczy również bez znajomości języka do pakowania kosmetyków w zakładzie z Sandefjord. Oferta atrakcyjnej pracy w Norwegii od zaraz dla osób dyspozycyjnych.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Sandefjord, Norwegia

Stawka godzinowa: 169 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • łatwa praca przy linii produkcyjnej, polegająca na ręcznym pakowaniu kosmetyków
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kontrolę jakości, obsługiwanie maszyn produkcyjnych i dbanie o ciągłość produkcji

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Norwegii od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • zręczność
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od stycznia 2020 na podstawie norweskiej na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • wdrożenie w obowiązki
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • urlop zgodnie z prawem
  • wsparcie przy tłumaczeniach, dopełnianiu formalności i procesie rekrutacyjnym
  • płatne zakwaterowanie w cenie od 4000 do 5000 NOK miesięcznie
  • darmowy pakiet startowy ze słowniczkiem/rozmówkami i kartą SIM do telefonu

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule Nr. ref.: pk09/001/2020

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-od-zaraz-sandefjord/

ID ogłoszenia: 4055e0880fdd0b75

1 odpowiedź na “Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków Sandefjord”

  1. MAREK KONOPKA na 30 grudnia 2019 @ 18:56

    jestem zainteresowany tą pracą ,dyspozycyjny od 06-01-2020