166-177 NOK/h brutto

Od zaraz Norwegia praca bez znajomości języka przy pakowaniu wędlin Sarpsborg 2020

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Opublikowany: 13 kwietnia 2020 02:10

Poszukujemy osób również bez znajomości języka do pakowania wędlin w zakładzie mięsnym ze Sarpsborg. Oferta pracy w Norwegii od zaraz na stanowisku pakowacza. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko:Pakowacz wędlin

Lokalizacja: Sarpsborg, Norwegia

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 166 do 177 NOK brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • ogłoszenie dotyczy zatrudnienia w zakładzie mięsnym przy pakowaniu wędlin na linii produkcyjnej
  • obowiązkiem będzie wizualna kontrola jakości produktu, następnie układanie wędlin na tackach i foliowanie oraz ważenie
  • do zadań należeć będzie dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • zręczność, energiczność
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • mile widziana znajomość zasad BHP oraz HACCP

Oferujemy:

  • pełne ubezpieczenie
  • zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy o pracę
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • płatne zakwaterowanie w cenie 6000 NOK dla par lub 4000 NOK dla singli
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, koniecznych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem formularza:

http://bit.do/rekrutacja2020 z zaznaczeniem opcji: „Pakowanie wędlin Sarpsborg 2020″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-norwegii-od-zaraz-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg-2020/

ID ogłoszenia: 9855e91daf2c590a