od 165 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca na magazynie z obuwiem bez znajomości języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Długość umowy: czas określony z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 14 września 2021 01:03

Pracodawca ze Stavanger szuka od zaraz chętnych do pracy w Norwegii. Zatrudnienie na magazynie hurtowni obuwia bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Stavanger.

Wynagrodzenie: od 165 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się obsługiwaniem komputera, wózka widłowego, skanera oraz bram;
  • zadaniem będzie przyjmowanie i rozliczanie dostaw;
  • rozładowywanie towarów;
  • kompletowanie zamówień hurtowych oraz indywidualnych;
  • pakowanie towarów oraz ich zabezpieczanie;
  • wykonywanie innych zadań zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • wielozadaniowość;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • wydajność;
  • umiejętność pracy w grupie;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • odpowiedzialność;
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki zatrudnienia;
  • świadczenia socjalne;
  • pracę na jednej zmianie;
  • szkolenie pracownicze;
  • pracę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia;
  • opiekę polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie płatne;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

CV w języku angielskim albo norweskim należy wysyłać na adres e-mail:

Arbeid-Nyheter@consultant.com z podaniem numeru referencyjnego: Lagermedarbeider 09/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwniczym-stavanger/

ID ogłoszenia: 865613f662b236a0