163,80 NOK brutto/h

Od zaraz Norwegia praca przy pakowaniu przekąsek bez znajomości języka 2021 Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 3 kwietnia 2021 01:28

Fabryka z Bergen potrzebuje od zaraz pakowaczy do pracy w Norwegii. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu przekąsek. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Bergen.

Wynagrodzenie: 163,80 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie w fabryce, która stosuje nowoczesne rozwiązania, na produkcji i przy pakowaniu chipsów, krakersów oraz orzeszków;
  • wykonywanie prostych zadań przeważnie przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie pakowanie, ustawianie maszyn, a także kontrolowanie jakości.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dostępność od zaraz;
  • zdolność do pracy pod presją;
  • dokładne wykonywanie zadań;
  • zaangażowane i odpowiedzialne wypełnianie obowiązków;
  • zmotywowanie;
  • chęć uczenia się i rozwijania.

Oferujemy:

  • strój roboczy, środki ochrony indywidualnej;
  • szkolenie z zasad BHP oraz stanowiskowe;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu oraz w pracy;
  • pracę na pełny etat;
  • odpłatne zakwaterowanie;
  • norweską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie;
  • świadczenia socjalne;
  • płatny urlop;
  • atrakcyjne warunki finansowe.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod adresem e-mail: norwayworker@europe.com z podaniem numeru referencyjnego pp/04/21

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-jezyka-oferta-pracy-w-norwegii-pakowanie-przekasek-od-zaraz-bergen-2021/

ID ogłoszenia: 6456065c9e6b856b