10,50 GBP/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka na produkcji detergentów Hull

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Hull
  • Opublikowany: 2 września 2018 18:49

Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla osób bez znajomości języka na produkcji detergentów w fabryce z Hull. Zatrudnienie od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym w niskiej cenie i bardzo dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Termin: od zaraz

Miasto: Hull, Anglia

Wynagrodzenie: 10,50 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 9

Umowa: na okres 3 miesięcy

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zatrudniony w charakterze pomocnika w firmie produkującej środki do sprzątania – tabletki do zmywarek, pralek, detergenty, płyny do mycia itp.
  • szczegółowe zadania polegają między innymi na pakowaniu, magazynowaniu gotowego produktu

Oczekiwania:

  • brak uzależnień
  • dostępność od września 2018
  • rzetelność, odpowiedzialność, uczciwość, staranność
  • niezawodność
  • wysoka motywacja
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • atutem będzie komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy

  • uniform służbowy
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • gwarancja kursu wymiany funta na złotówki w wymiarze nie mniej niż 5 PLN
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • możliwość do podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • legalne warunki
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie w cenie 30 GBP na tydzień  – niska cena wynika z faktu dofinansowania (pracodawca pokrywa miesięcznie do 100 GBP)

Aplikacja:
Zgłoszenie zatytułowane: „Produkcja detergentów Hull 2018” należy przesłać mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

greatjob@the-fastest.net

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-praca-anglia-od-zaraz-przy-produkcji-detergentow-hull-2018/

ID ogłoszenia: 4335b8b03b388ff4

ilość wszystkich wyświetleń: 1789, dzisiaj: 1