9,25 - 10,00 GBP brutto/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez języka przy pakowaniu czekoladek w Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Długość umowy: 3 miesiące lub dłużej
  • Opublikowany: 3 grudnia 2022 00:46

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Anglii. Zatrudnienie w Luton bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Luton.

Wynagrodzenie: 9,25 GBP brutto na godz. dla osób bez znajomości języka albo 10,00 GBP brutto na godz. dla osób ze znajomością języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 4, a w tym jedna osoba ze znajomością języka angielskiego.

Zadania na stanowisku:

  • manualna praca wykonywana przy taśmie produkcyjnej;
  • zadaniem będzie pakowanie – układanie czekoladek na plastikowych tackach do pakowania maszynowego;
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz wyłapywanie wybrakowanych czekoladek przed zapakowaniem;
  • praca z przestrzeganiem zasad BHP;
  • niektóre osoby ze zmysłem estetycznym mogą zostać skierowane na dział ręcznego ozdabiania czekoladek.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • szybkie tempo pracy;
  • dobry wzrok;
  • dostępność od zaraz;
  • atutem będzie doświadczenie;
  • zachowywanie wysokich standardów BHP;
  • mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • umowę na 3 miesiące z opcją przedłużenia;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • zakwaterowanie w cenie 50 GBP na tydz. od osoby albo 80 GBP na tydz. od pary;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać na adres e-mail:

uk.employment@europe.com z podaniem tytułu: „pakowanie czekoladek Luton 12/2022/23”

Źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-anglii-przy-pakowaniu-czekoladek-bez-jezyka-w-luton-2022-2023/

ID ogłoszenia: 732638a496e22afa