8,85/h GBP brutto

Od zaraz oferta pracy w Anglii bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Londyn 2020

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Londyn
  • Opublikowany: 16 stycznia 2020 02:07

Oferta tymczasowej pracy w Anglii na stanowisku pakowacza od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2020 w Londynie przy pakowaniu perfum. Na miejscu zorganizowane zakwaterowanie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce zatrudnienia: Londyn, UK

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Stawka godzinowa: 8,85 GBP na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • manualna praca przy rozpakowaniu kartonów z kosmetykami
  • pracownik będzie odpowiedzialny za zrywanie opakowań, etykiet i powtórne pakowanie oraz etykietowanie
  • w niektórych sztukach konieczny montaż zabezpieczeń antykradzieżowych

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • brak uzależnień
  • znajomość języka angielskiego będzie mile widziana
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość, zaangażowanie, pracowitość
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie tymczasowe bezpośrednio u brytyjskiego pracodawcy
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu 2 pokojowym w cenie 50 GBP/tydzień za osobę/pokój
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych:

  • uk.employment@europe.co w tytule wiadomości proszę napisać „pakowanie perfum Londyn 01/2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-tymczasowej-pracy-w-anglii-od-zaraz-przy-pakowaniu-perfum-londyn-2020/

ID ogłoszenia: 325e1e0f6cd120d