9,40 GBP/h

Od zaraz oferta pracy w Anglii dla par bez języka na magazynie z żywnością Birmingham

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Birmingham
  • Opublikowany: 7 maja 2020 03:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Anglii skierowane do par bez znajomości języka. Zatrudnienie na magazynie hurtowni spożywczej z Birmingham przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie spożywczym

Stawka godzinowa: 9,40 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Birmingham, Anglia

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: na pół roku

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w hurtowni spożywczej przy kompletowaniu zamówień na dziale z towarem suchym
  • praca z użyciem skanera ręcznego a także wózka EPT
  • pracownik będzie odpowiedzialny za ręczny załadunek kartonów i zgrzewek, zawijanie stretchem oraz odstawianie gotowych palet z towarem w odpowiednie miejsce

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • brak problemów ze zdrowiem
  • zaangażowanie
  • dostępność na najbliższe pół roku
  • odpowiedzialność, solidność, pracowitość
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 3 miesiące

Zapewniamy:

  • gwarancja minimalnej wymiany kursu funta w wysokości 1 GBP = 5,25 PLN przy powrocie do Polski
  • bardzo dobre warunki zatrudnienia i wysokie pensje
  • opieka koordynatorów polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach za 50 GBP/tydzień od osoby lub 70 GBP/tydzień od pary

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zapraszamy do przesyłania aplikacji mailowo, na adres:

  • oxf-uk@solution4u.com z dopiskiem „Magazyn żywności Birmingham 05.2020”

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/dla-par-praca-w-anglii-na-magazynie-z-zywnoscia-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-birmingham-uk/

ID ogłoszenia: 2575eb196c0ddc5c