13500 CZK/mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka na magazynie z elektroniką Kutná Hora

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Kutná Hora
  • Opublikowany: 27 czerwca 2019 03:22

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach na magazynie z elektroniką. Zatrudnienie w Kutná Hora dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miejsce zatrudnienia: Kutná Hora, Czechy

Pensja: 13500 CZK miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca przy pakowaniu towarów na magazynie z elektroniką
  • zadania wykonywane są w pozycji stojącej

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaradność, pracowitość, odpowiedzialność
  • duża dokładność
  • samodzielność ale również zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz w weekendy

Zapewniamy:

  • darmowe przejazdy oraz hotel niedaleko miejsca zatrudnienia
  • dofinansowanie na pokrycie kosztów własnego lokum w wysokości ok. 500 PLN netto
  • wynagrodzenie do 3300 PLN netto miesięcznie
  • pracodawca zapewnia dodatek za naukę w wysokości do 320 PLN netto miesięcznie
  • opieka rezydenta i tłumacza
  • uczciwe warunki zatrudnienia i pracę od zaraz
  • pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania zgłoszenia mailowo z załączeniem CV, na adres:

  • michal.kowalczyk@manuvia.pl

Możliwość kontaktu telefonicznego od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16, pod numerem:

  • +48 536709801

źródło: https://manuvia.pl/oferta/magazynier-w-kutnej-horze/

ID ogłoszenia: 6815d13a05bc341a

ilość wszystkich wyświetleń: 946, dzisiaj: 1