32 000 - 37 000 CZK

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka na produkcji foteli samochodowych Bor u Tachova

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Bor u Tachova
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 lipca 2022 01:41

Zatrudnienie bez znajomości języka dla Polaków w Bor u Tachova. Aktualna od zaraz praca w Czechach na produkcji foteli samochodowych. Zakwaterowanie darmowe zapewnia pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Bor u Tachova.

Wynagrodzenie: 32 000 – 37 000 CZK na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • montowanie foteli samochodowych na linii produkcyjnej – zgodnie z instrukcją;
  • zadaniem będzie też nakładanie tapicerki oraz obsługiwanie maszyn produkcyjnych;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów;
  • praca na trzy zmiany po 8 godzin.

Wymagania:

  • zręczność oraz dobra kondycja fizyczna;
  • brak problemów ze zdrowiem.

Oferujemy:

  • bezpłatny przejazd z Katowic do Czech;
  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • bezpłatne zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • darmowe wyżywienie w firmowej stołówce;
  • możliwość wzięcia zaliczki;
  • czeską umowę o pracę;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • przeszkolenie dla nowych pracowników.

Aplikacja:

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w Czechach proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 665 777 464

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/produkcja-zarobki-ponad-6-800-zl-zakwaterowanie-oraz-bus-do-czech-CID4-IDP1xC5.html

ID ogłoszenia: 6062d59ca76834a