od 31 100 CZK brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach bez języka produkcja samochodów fabryka w Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 14 maja 2022 00:57

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Czechach dla Polaków. Zatrudnienie w Mladá Boleslav od zaraz na produkcji samochodów Škoda. Zakwaterowanie darmowe zorganizuje pracodawca.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: od 31 100 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca będzie wykonywana przy linii montażowej;
  • zadaniem będzie montowanie uszczelek, szyb, kabli oraz drzwi.

Wymagania:

  • chęć wykonywanie pracy zmianowej;
  • brak jakichkolwiek przeciwwskazań do pracy fizycznej;
  • sumienne wypełnianie zadań;
  • uczciwość;
  • zmotywowanie i chęci do podjęcia pracy;
  • pracowitość;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłużej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • bardzo dobre warunki finansowe + premie i dodatki;
  • możliwość wypracowania nadgodzin;
  • darmowe zakwaterowanie;
  • dodatki finansowe do wyżywienia;
  • bonusy świąteczne;
  • zatrudnienie na dłużej.

Aplikacja:

Osoby, które są zainteresowane podjęciem pracy w Czechach, proszone są o kontakt pod numerem telefonu: 538 457 739

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/skoda-auto-czechy-praca-na-produkcji-CID4-IDP3p22.html

ID ogłoszenia: 274627ea987d93d3