5700 PLN brutto/mc

Od zaraz oferta pracy w Czechach dla par bez języka na produkcji foteli samochodowych Písek

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Písek
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 17 października 2020 02:22

Dla par do podjęcia od zaraz praca w Czechach na linii produkcyjnej. Zatrudnienie w Písek bez znajomości języka na produkcji przy montażu foteli samochodowych. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Písek.

Wynagrodzenie: 5700 PLN brutto na mc (4300 PLN netto na mc).

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • prosta praca przy montowaniu foteli samochodowych na linii produkcyjnej zgodnie z podaną instrukcją;
  • przeprowadzanie kontroli jakości gotowych produktów;
  • pracownik będzie podlegał pod kierownika działu oraz koordynatora na produkcji;
  • praca w systemie na 3 zmiany, ruch ciągły.

Wymagania:

  • zręczność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadać;
  • punktualność;
  • brak problemów ze zdrowiem;
  • możliwość podjęcia pracy w systemie na 3 zmiany.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • zakwaterowanie blisko miejsca pracy;
  • 10 000 CZK od pierwszego przepracowanego miesiąca – bonus adaptacyjny;
  • możliwość wyrobienia nadgodzin;
  • możliwość wykupienia posiłków na stołówce firmowej (zniżki firmowe);
  • prace w nowoczesnym i czystym zakładzie;
  • czeską umowę o pracę;
  • bezpłatny transport z Czech do Katowic;
  • zatrudnienie również dla par;
  • przeszkolenie dla  nowych pracowników;
  • wsparcie koordynatora.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: 665 777 463

Źródło: www.olx.pl/oferta/montaz-foteli-zarobki-34-000-k-czechy-przed-swietami-zjazd-do-pl-CID4-IDGJIpQ.html

ID ogłoszenia: 7585f89a2b58e44b