4150 PLN brutto/mc

Od zaraz praca w Czechach dla par bez znajomości języka przy pakowaniu perfum Brno

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Brno
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do końca 2020 roku
  • Opublikowany: 14 października 2020 01:07

Pracodawca z Brna szuka od zaraz pakowaczy do pracy w Czechach. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka przy pakowaniu perfum-kosmetyków. Zakwaterowanie będzie zorganizowane bezpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Brno.

Wynagrodzenie: 4150 PLN brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie przygotowywał produkty do transportu;
  • zadaniem będzie pakowanie kosmetyków przy linii produkcyjnej;
  • inne zadania to: realizowanie zamówień magazynowych;
  • praca w systemie zmianowym po 8 godzin, stojąca.

Wymagania:

  • punktualność;
  • odpowiedzialne wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • możliwość wykonywania pracy w pozycji stojącej.

Oferujemy:

  • możliwość wyrobienia nadgodzin praz pracy w weekendy;
  • zatrudnienie do końca 2020 roku z opcją przejścia do innych pracodawców;
  • przeciętne wynagrodzenie to 3250 PLN netto na mc bez nadgodzin, a z nadgodzinami (+32  godziny w miesiącu) wynosi 3700 PLN netto na mc (4730 PLN brutto na mc);
  • lekką pracę;
  • czeską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na pełny etat;
  • szkolenie;
  • 80 000 CZK za trzy miesiące pracy;
  • zatrudnienie również dla par;
  • bezpłatne zakwaterowanie;
  • bony żywnościowe;
  • darmowy transport do pracy;
  • bezpłatny dojazd o Czech z Katowic;
  • opiekę koordynatora i pomoc tłumacza na miejscu.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail:

Michal.Kowalczyk@manuvia.pl lub można zadzwonić pod numer telefonu: +48 536 709 801

Źródło: https://manuvia.pl/oferta/picker-w-magazynie-pakowanie-perfumow-w-brnie/

ID ogłoszenia: 2045f85b97c99828