30 000 CZK brutto

Od zaraz oferta pracy w Czechach produkcja samochodów bez języka Mladá Boleslav

  • Kraj: Czechy
  • Miasto lub region: Mladá Boleslav
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 16 marca 2021 01:13

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Czechach z darmowym zakwaterowaniem. Zatrudnienie w Mladá Boleslav dla Polaków bez znajomości języka na produkcji samochodów marki ŠKODA.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Mladá Boleslav.

Wynagrodzenie: ok. 30 000 CZK brutto na mc.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się montaże, a także obsługiwaniem maszyn;
  • praca o charakterze fizycznym;
  • zadaniem będzie obsługiwanie linii produkcyjnej.

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna;
  • wykształcenie podstawowe;
  • zmotywowanie do pracy;
  • chęć przeprowadzki do Czech.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • możliwość otrzymania dodatku grupowego po trzech miesiącach w wysokości – 1500 CZK;
  • zmiana popołudniowa to 10 CZK na godz., zmiana nocna to 30 CZK na godz., a nadgodziny płatne są 25%;
  • 1000 CZK na mc bonusu za pracę w takcie;
  • bonus na start w wysokości 14 500 CZK – po dwóch miesiącach 2500 CZK, po 3 miesiącach będzie to 5000 CZK, a po 6 miesiącach w wysokości 7000 CZK;
  • możliwość otrzymania bożonarodzeniowej premii od 5000 do 10000 CZK, a także premii kwietniowej od 4000 do 1000 CZK – po przepracowaniu sześciu miesięcy;
  • bezpłatne zakwaterowanie na pół roku, a potem dodatkowy bonus 10%, który będzie obliczany z podstawy wynagrodzenia;
  • 25 dni urlopu;
  • zniżki podczas kupowania samochodu ŠKODA;
  • po trzymiesięcznym okresie próbnym możliwość otrzymania zwrotu kosztów dojazdu;
  • po roku możliwość przejścia bezpośrednio pod firmę;
  • pracę na 3 zmiany po 8 godzin.

Aplikacja:

Zgłaszać się można pod numerem telefonu: +42 073 4183868

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/skoda-auto-czechy-atrakcyjne-zarobki-zakwaterowanie-CID4-IDIju8w.html

ID ogłoszenia: 219604f890d90225