134,50 DKK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Danii Aalborg bez znajomości języka produkcja dań gotowych

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 maja 2016 05:20

Aktualnie poszukujemy pracowników bez znajomości języka duńskiego na produkcję dań gotowych w zakładzie z Aalborg. Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Stawka godzinowa: 134,50 DKK na godzinę brutto

Opis stanowiska pracy:

  • dbanie o ciągłość produkcyjną
  • przygotowywanie składników do przetworzenia
  • kontrolowanie jakości
  • niektóre osoby będą oddelegowane po dodatkowym szkoleniu do obsługi maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub wykształcenie gastronomiczne
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych prac
  • zorganizowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • możliwość skorzystania z odpłatnego zamieszkania w cenie 3000 DKK miesięcznie
  • umowę o pracę na legalnych, duńskich warunkach
  • zatrudnienie bez pośredników
  • ubezpieczenie
  • pomoc w relokacji
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 025/05/Dania
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 40573cc17a22ed2

ilość wszystkich wyświetleń: 779, dzisiaj: 3

2 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Danii Aalborg bez znajomości języka produkcja dań gotowych”

  1. Dzasta1592 na 20 maja 2016 @ 08:26

    Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy proszę o kontakt 501630555.

  2. Switlana na 30 maja 2016 @ 21:14

    Witam
    Jestem zainteresowana ofert pracy ,proszę o kontakt
    svits@wp.pl
    739323845