124,60 DKK/h

Od zaraz oferta pracy w Danii bez języka na produkcji dań gotowych 2019 Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Opublikowany: 20 maja 2019 01:51

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii na produkcji dań gotowych. Zatrudnienie 2019 w fabryce z Odense dla Polaków bez znajomości języka duńskiego. Mile widziana znajomość języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Lokalizacja: Odense, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 5

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracy w fabryce spożywczej na produkcji dań gotowych
  • pracownik odpowiedzialny będzie za nadzór nad składnikami, przygotowywaniem ich, pakowaniem i przetwarzaniem termicznym dań

Oczekiwania:

  • chęć do rozwoju
  • dostępność od zaraz
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – poziom wymagany to A2-B1
  • uczciwość, sumienność, zaangażowanie
  • mile widziana znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie zdobyte w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na pełny etat
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu na czas trwania umowy
  • umowę na rok
  • wsparcie koordynatora Polaka na miejscu i pomoc przy sprawach urzędowych, zaaklimatyzowaniu się i wdrożeniu

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.
Nr ref.: skr/30/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 765ce144860af32