115 DKK/h

Od zaraz oferta pracy w Danii bez języka przy pakowaniu sera Aalborg 2017

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 18 września 2017 05:11

Od zaraz zatrudnimy w Aalborg Polaków do pakowania sera krojonego przy taśmie produkcyjnej. Ogłoszenie aktualnej pracy w Danii dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Zarobki: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca przy taśmie produkcyjnej
  • układanie ta tackach sera krojonego zgodnie z deklarowaną wagą
  • obsługa urządzeń produkcyjnych
  • przestrzeganie zasad BHP
  • dbanie o porządek
  • ewentualnie zdejmowanie produktu gotowego z linii i paletowanie

Oczekiwania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej lub przy pakowaniu żywności
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, pracowitość
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • szybkość, zwinność

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne w kwocie 2800 DKK miesięcznie potrącane z wynagrodzenia
  • gruntowne przeszkolenie z BHP i wdrożenie w obowiązki
  • legalne warunki zatrudnienia
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • pomoc w relokacji jeżeli zajdzie taka konieczność
  • zatrudnienie w firmie międzynarodowej z opcją rozwoju a nawet awansu

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/45/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 16359be5d1626505

3 Odpowiedzi na “Od zaraz oferta pracy w Danii bez języka przy pakowaniu sera Aalborg 2017”

  1. grzegorz1985 na 18 września 2017 @ 19:35

    Witam jestesmy para i chcemy podjac prace 511-364-742 asio.grzes@interia.pl

  2. Witam! Jestem zainteresowany Państwa ofertą, gotowy do wyjazdu od zaraz czarnecki.marcin12@o2.pl 668379786

  3. kropekkarolina na 24 września 2017 @ 20:38

    Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy :) Moge zjawić się w Aalborgu już na dniach i mam w razie czego zapewniony nocleg na start :) mój mail: kropekkarolina@gmail.com tel.+48 535715644