128,20 DKK/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Danii dla par bez języka przy pakowaniu perfum Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 13 stycznia 2020 03:02

Aktualna oferta pracy w Danii dla pakowaczy także bez znajomości języka. Zatrudnienie dla par w Odense od zaraz przy pakowaniu perfum. Zatrudnienie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miasto: Odense, Dania

Wynagrodzenie: 128,20 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Liczba wakatów: 4

Obowiązki:

  • łatwa praca manualna przy ręcznym pakowaniu flakonów perfum
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie, w pozycji siedzącej przy linii lub taśmie
  • pracownik będzie wkładał perfumy do pudełek kartonowych, zamykał i odstawiał

Oczekiwania:

  • szybkość, zwinność
  • zdolności manualne
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym
  • zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • umowę na pół roku
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym w cenie 4500 DKK miesięcznie
  • system zmianowy
  • gwarancja zdobycia dobrego doświadczenia

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/04/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2020@post-online.dk

ID ogłoszenia: 7015e150ba6e0619

5 komentarzy na “Od zaraz oferta pracy w Danii dla par bez języka przy pakowaniu perfum Odense”

  1. EwaLapczyk1968 na 9 stycznia 2020 @ 13:47

    Witam. Jestem zainteresowana pracą razem z moim partnerem mamy dosw iadczenie na produkcji. Proszę o kontakt 508168549

  2. Jarek jarek na 19 stycznia 2020 @ 17:29

    Witam poproszę o kontakt +48696406398.

  3. Witam, próbuję napisać emaila lecz wyskakuje jakiś błąd. Jestem zainteresowany pracą. Proszę o kontakt: czarny120@gmail.com lub tel: 731056625

  4. Hinio41321 na 22 stycznia 2020 @ 14:17

    Witam serdecznie proszę o kontakt
    +48 512596750
    Posiadam własny transport.