do uzgodnienia

Od zaraz oferta pracy w Danii na produkcji bez znajomości języka sortowanie owoców morza

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:50

Ogłoszenie pracy w Danii od zaraz bez znajomości języka na produkcji przy przerabianiu i sortowaniu owoców morza. Oferta z fabryki Odense na okres 6 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Odense, Dania

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • praca manualna
  • przerabianie a także sortowanie owoców morza
  • pakowanie gotowych produktów
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Danii na okres połowy roku
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • dużą zaletą będzie posiadanie doświadczenia
  • przykładanie się do zleconych zadań
  • dokładność

Zapewniamy:

  • pracę na okres 6 miesięcy do podjęcia od zaraz
  • wysokie zarobki, wypłacane zawsze na czas
  • pomoc w sprawach urzędowych
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem, proszone są o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem CV w języku angielskim na adres:

  • jr@polvik.com

Możliwość kontaktu telefonicznego, numer kontaktowy: +48 790 623 321

źródło: http://www.ogloszenia.wirtualnaskandynawia.pl/pracownik_produkcji,ogloszenie,20160406083130.html

ID ogłoszenia: 22570a739eef6bd

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta pracy w Danii na produkcji bez znajomości języka sortowanie owoców morza”

  1. Witam jestem gotowy do pracy od zaraz .Szukam stałej pracy proszę o kontakt 513-959-782